Dekorasyonda Farklılık Yaratın

Evlerin dekore edilmesi epey zahmetli ve uzun bir süreçtir. Özellikle de ilk kez yapacak olan acemiler için tam bir muammadır. Hem kafa karıştırıcı hem de strese sokucu bir iştir ev dekore etmek. Yazımızın devamında en güzel ev dekorasyonları için vereceğimiz püf noktaları ile artık sizde evinizdeki dekorasyonda farklılık yaratın.
Öncelikle nasıl bir tasarım isteyeceğinize dair kabaca bir görüş edinin. Bunun için evin durumunu ve eşyalarınızı göz önünde bulundurun. Uzman bir kişiden ya da ev dekorasyonunda tecrübeli olan bir yakınızdan yardım alabilirsiniz. En kötü ihtimalle dergilerden ve internet sitesi üzerinden biraz araştırma yaparak çok orijinal fikirler edinebilirsiniz.
Kabaca nasıl bir tasarım oluşturacağınızı kafanızda şekillendirdikten sonra en önemli konulardan birisi olan renk seçiminizi iyi planlayın. Çok çeşitli ve birbiriyle uyumsuz renkler yerine, birbiri ile uyumlu 3-4 farklı renk seçebilirsiniz.
En güzel ev dekorasyonları için en önemli hususların başında fiziksel ölçüler gelmektedir. Evin öcülerine uygun büyüklükte eşyalar seçmeye gayret edin.
Alacağınız eşyaların kaliteli ve fonksiyonel olmasına özen gösterin. En güzel ev dekorasyonları için eşyaların kalitesi ve işlevselliği büyük önem arz eder.
Duvarlarınızı iç açıcı tablolarla süslemeye özen gösterin. Vitrinlerde ise konsepte uygun biblolar ve antikalar sergileyebilirsiniz. Böylece hayranlıkla kullanabileceğiniz en güzel ev dekorasyonuna kavuşmuş olursunuz. Dekorasyonda Farklılık Yaratın

Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s