İlginç Masa Tasarımları

İlginç tasarımlara sahip olan bir masalar her zaman ilgi çeker ve odaya hoş bir görünüm kazandırır.

Limon görünümü kazandırılmış bir masa tasarımı. Özellikle yazları balkon ve bahçeleri süsleyebilecek bir masa.

Özellikle misafir odalarınızda kullanabileceğiniz şık bir masa tasarımı. Masanın üzerindeki saat hem misafirin ilgisini kazanacak hem de odaya güzel bir görünüm katacaktır.

Bu masanın adı: Easy Reader. Bu tasarımın üzerini masa olarak kullanabilirken ikiye ayrılmış alt bölümüne ise kitap benzeri eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Paylaştığımız örnek masa tasarımları arasından en ilginç ve tuhafı olarak bu masa tasarımını seçebiliriz. Masanın ayaklarındaki tasarım deniz anasını andırıyor. Şüphesiz ki evinize gelen misafirler bu masaya çok şaşıracaktır.

Masanın ayakları bisiklet tekerleklerinden oluşturulmuş bir cam masa tasarımı.

İlginç masa tasarımlarından bir diğeri daha. Yatağınızın yanında duracak küçük boyutlu bir masa. Fakat masa hırsız geldiği zaman bir savunma sistemine hatta saldırı için gerekli olacak malzemelere dönüşüyor. Çok amaçlı bir masa tasarımı. Hırsız sizin evinize geldiğine pişman olabilir

Çok amaçlı masa tasarımlarından biri daha. Örnekte gördüğünüz gibi bu masa tasarımı yatak halinden sadece örtüleri çıkarılarak bir masaya dönüştürülebiliniyor. Üzerine bir de masa örtüsü konduğunda normal bir masadan hiçbir farkı kalmıyor.

Özellikle dizüstü bilgisayarlar için yapılmış çok amaçlı masa tasarımı. Ön taraftaki kulaklığa benzeyen masa ayakları ilginç bir görüntü oluşturmuş.

İlginç Masa Tasarımları

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s