Ev Sinema Dekorasyonu

Evinizde de sinema salonlarındaki gibi film izleme keyfi almak ister misiniz? Üstelik kendi evinizde olduğunuz için daha rahat bir şekilde. Eğer bir odanızı böyle bir uygulama için düşünüyorsanız size ev sinema salonu dekorasyon örneklerini sunduk. Bu dekorasyon örneklerinden birini seçerek odanızda güzel bir atmosfer oluşturup film izleme keyfine ulaşabilirsiniz.

Bu örnekte gördüğünüz gibi koltuk takımını köşeli seçmeniz daha az yer kaplamasına neden olacaktır.
Evinize sinema salonu kurmak istiyorsanız mutlaka ses sisteminin çok iyi olması ve görüntü kalitesinin çok üst seviyede olması gerekir. Böyle bir salon yapacaksanız keyfini de tam çıkarmalısınız.

Sinema salonunuzu sade tutmaktan çok canlı renklere yer vermeniz çok daha güzel duracaktır. Ayrıca sinema salonunda dikkat çekici obje bulunmaması tavsiye edilir. Çünkü film izlerken filmi yaşamak gerekir. Filmi izlerken bir şeyler dikkatinizi çekerse filmin büyüsü bozulabilir.

Sinema salonu kendi evinizde bulunduğu için uzanarak izleyebileceğiniz tasarımlar seçebilirsiniz. Bu resim çok iyi bir örnek oluşturmuş.

Odada çok sayıda puf koltuk ve yastık bulundurarak film izleyeceklerin rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Daha küçük odalar için bu sinema salonu dekorasyonu tavsiye ediyorum. Odada neredeyse tek renk kullanılmış ve gayet hoş gözüküyor.

Dekorasyonu sinema salonlarındaki gibi bu şekilde de yapabilirsiniz. Fakat bu örnek diğerlerine göre daha rahat olmayabilir. Kendi evinizde daha yaratıcı örnekleri denemenizi tavsiye ederim. Ev Sinema Dekorasyonu

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s