Ev Dekorasyon Fikirleri

Her geçen gün mobilya ve dekorasyon konusundaki gelişmeler sayesinde evlerin ve farklı mekanların dekorasyonları güzelleşmektedir. Ev dekorasyonu 2013 modelleri, tabir etmek gerekirse uzay çağına ayak uyduran modern ve şık bir dünya dekorasyonuna benzemektedir. Aşağıdaki 2013 ev dekorasyonu örneklerini incelerken sizlerde fark edeceksiniz. Gerçektende çok ferah, iç açıcı, adeta eğlenceli ve zevkli zaman geçirecek şekilde tasarlanmış ev dekorasyonlarını ve farklı fikirlere sahip tasarımları inceleyebileceksiniz.

Yukarıdaki örneklerde ilk göze çarpan özellikler renklerde çeşitlilik ve parlak yüzeyli mobilyalar. Evlerdeki aydınlatmanın önemide bildiğiniz üzere büyüktür. Tabi sadece aydınlatma sistemleri kullanmak yeterli olmuyor destekleyici ünitelerde olması gerekli. Bunun için genelde kullanılanlar gizli tavan aydınlatmaları, yer aydınlatma sistemleri ve duvar panelleridir. Böylelikle evleriniz çok daha ferah ve şık görünecektir.

Eskiden odaların duvarları tek renk olarak boyanırdı fakat artık duvarlar rengarenk. Duvarlarda boya yerine çeşitli duvar kağıtlarıda kullanılarak evler daha geniş ve ferah göstermetedir böylelikle evlerinizde ağırlayacağınız misafirlerinizde bundan etkilenecektir.
Ev dekorasyonunuzu tamamlayabileceğiniz tablolar ve dekoratif aynalarda tabi evde bunları yerleştireceğiniz yerlerde önemli doğru bir yerleştirme ile evlerinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Fikirleri

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s