Poliüretan Sandalye Modelleri

En kaliteli malzemelerden üretilen poliüretan sandalyelerin bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Metal ve paslanmaz poliüretan sandalyeler, Amerikan poliüretan sandalyeler, modern poliüretan sandalyeler, ferforje poliüretan sandalye gibi isteğe bağlı çeşitler bulunmaktadır. Özellikle mutfak için ve Amerikan poliüretan ahşap sandalyelerde yükseklik ayarı bulunabilen sandalyeler tercih edilmektedir.
Renklendirilmiş poliüretan sandalyeler görünüm olarak harikalar yaratabilmektedir. Çok canlı renkler ve her çeşit rengin kullanıldığı poliüretan sandalye modelleri adeta büyüleyici özellik gösterebilmektedir.

Görüldüğü gibi her renkte üretilebilen poliüretan sandalye modelleri gayet şık durmaktadır.
Poliüretan sandalyeler plastik sandalyeler gibidir. Poliüretan sandalyelerin plastik sandalyelerden en büyük farkı daha dayanıklı olmasıdır diyebiliriz. Plastik sandalyelere göre 10 kat daha dayanıklı olan poliüretan sandalye fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Dayanıklılık, kalite, malzeme ve diğer detaylar poliüretan sandalye fiyatlarını belirler. Piyasadaki poliüretan sandalye fiyatları 140 ila 500TL arasında değişmektedir. Poliüretan Sandalye Modelleri

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s