Kitaplık ve Vitrin Modelleri

Ev dekorasyonu için özellikle son yıllarda vitrin ve kitaplık modellerinde oldukça farklı tasarım modelleri ortaya çıkmıştır. Dekorasyonlar da odanıza hoş bir görüntü oluşturarak, adeta modernlik esintisi yaşatıyor.
Vitrin ve kitaplık konusunda evinize ya da ofisinize almayı düşünüyorsanız mobilyalarınızda eviniz ve ofisiniz için vitrin ve kitaplık modellerini bulabilirsiniz. Vitrin modelleri şunlardır: Troy Akdeniz, Novel, Espano, Kalyon Lazio, Evitra, İnci, Castano, Palermo, Venezia ve Angela vitrin modelleridir. 12 adet Mondi cpompact vitrinlerinin hepsi birbirinde güzeldir. Mondi compact vitrinlerde kitaplık rafları da bulunuyor. Oldukça kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü olan Mondi vitrinleri her türlü ihtiyacınızı karşılayacak modellerdir.
Mondi compact vitrin ve kitaplık modellerinde yeni ürünlerde vardır. Bunlar; Castano, Venezia ve Angela vitrinleridir. 350TL ve 1.400TL arasında fiyatları değişmektedir. Her oda büyüklüğüne uygun vitrin modeli bulmanız mümkündür. Küçük oturma odalarında dahi uygun Mondi vitrin modelleri bulmanız mümkündür. Raflarına yerleştireceğiniz vazolar, kitaplar, dvd oynatıcılar sayesinde Mondi vitrinlerinize güzellik yağacak.

Kitaplık ve Vitrin Modelleri

Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s