Dekorasyonda Romantizm

Evinizde romantik bir hava estirmek istiyorsanız eşyalarınızda kullanmanız gereken 3 ana renk vardır: Kırmızı, mor, pembe. Bu üç renge romantizmin simgeleri de diyebiliriz. Özellikle kımızı rengi çok çekici ve yeri geldiğinde en romantik ortamı yaratan renktir.
Oturduğunuz eve romantik bir hava katmak istiyorsanız size önereceğimiz dekorasyon fikirlerini ve resimleri dikkatlice inceleyin.

Bu romantik dekorasyon modelinde pembe, mor ve beyaz yoğunlukla kullanılmış. Beyaz renk daha ön plana çıkarılıp romantizm yayan mor ve pembe renkler ayrıntıya saklanmıştır.

Bu örnek biraz aşırıya kaçsa da romantizmi sağlayan en güzel örneklerden biridir. Dekorasyonda tek renk var oda beyaz. Bu sayede odada tek dikkat çekecek varlık siz oluyorsunuz. Yatağın etrafını çeviren beyaz perdemsiler kendinizi çok iyi hissettirecektir.

Özellikle kış aylarında şömine hem evinize müthiş bir detay sağlayacak hem de romantizm ortamı kazandıracaktır. Örnekte görüldüğü gibi şömine ile beraber kırmızı rengini kullanmak harika bir ortam yaratmış.

Kırmızı ve pembenin dışına çıkılarak bu şekilde de romantik bir ortam sağlanabilir. Bu renkle beraber kırmızı gül kullanımı odanıza romantik hava katacaktır.

Evinizin herhangi bir yerine içinde yanan mum bulunan kafesler koymanız çok dikkat çekmekle birlikte size mükemmel ortamlar yaratabilir.

Bu resimde romantik bir masa örneğini görüyoruz. Beyaz rengi ile sadelik planlanmış, mum ve çiçeklerle romantizm ortamı sağlanmış.
Oturma ve yatak odalarında romantizm dekorasyonu yaparken küçük eşyaları da dekorasyona katmanız farklılık oluşturur. Dekorasyonda Romantizm

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s